Juggling Heroes 5.-7.7.2013 @ Free-d-bar Mlékojedy

Vložil Tuleň, Út, 06/18/2013 - 11:28


Žonglovací celovíkendovka v Free-d-baru v Mlékojedech v termínu 5. - 7.7.2013 Celá akce bude ZDARMA!

Fireshow.cz pro vás připravila celovíkendovou žonglovací akci v krásném plážovém baru v Mlékojedech. Akce proběhne v termínu 5. - 7.7.2013. Pátek 5.7. je pracovní volno, proto celou akci odstartujeme už od dvanácti hodin žonglérským programem, který bude zaměřený hlavně na nováčky, začátečníky a vůbec pro všechny lidi, kteří by si rádi žonglování, točení, nebo třeba hula hoop vyzkoušeli. Připraveny pro Vás budou workshopy ve kterých Vám ukážeme jak se jednoduše prokousat začátky a začít si tyto úžasné aktivity užívat. Kromě naplánovaných workshopů budeme mít na místě půjčovnu žonglovacích hraček, takže si budeme moci všechno vyzkoušet nezávisle na workshopech.
Celodenní program ukončíme večerní fireshow. O úvodní fireshow se postarají profesionálové na slovo vzatí. Po jejich show propukne ohnivá noc, kdy bude mít možnost si s ohněma zatočit každý nadšenec. Pro úplné začátečníky, kteří se ohně ještě bojí, nebo nemají tolik zkušeností budeme mít připravené LED svítící hračky. Takže každý si přijde na své.

Po večerní fireshow se rozjede mejdan o který se postará Junglist call crew. Podrobnější rozpis djů, stylů hudby a věcí kolem večerního mejdanu TAKE A LICK najdete níže.

V sobotu v poledne se opět rozjede žonglérský program. Tentokráte zaměřený více na žongléry a nadšence do žonglování, ale i naprostým začátečníkům se budeme rádi věnovat. Přes den budou probíhat pokročilejší žonglérské workshopy a žonglérské hry jako je třeba Gladiátor ( hra o to kdo zůstane poslední žonglovat s kuželkama, pravidla jsou jednoduchá. Překazit všem žonglování a sám si udžet svoje kuželky ve vzduchu :), Joley stick (hra s pravidly nohejbalu ale hraje se s flowerstikem, nebo devilstickem) a na závěr Voleyclub, což je hra s pravidly volejbalu, ale hraje se s kuželkama. Pokud se sejde dostatek žonglérů tak se bude určitě na co koukat a můžeme případně udělat soutěž o nejlepší team.

Celodenní žonglérský program, vlastně celovíkendový završíme večerní GALASHOW. Jako hlavní hvězda se Vám představí mladí a nadějní žongléři z Circle cirkus, kteří celou galashoe budou i moderovat. Podrobný program galashow budeme zveřejňovat postupně s jednotlivými profily performerů.

Po galashow se rozjede mejdan v podání Weird highs crew. Pokud zbyde palivo z pátka tak se bude pokračovat v celonoční fireshow, nebo bude opět k dispozici naše půjčovna svítícího vybavení. Podrobnosti o sobotních djs najdete níže.

Možnosti přespání a parkování.
V těsné blízkosti Free-d- baru je rozlehlé parkoviště, kde je možné nechat auto celý víkend zdarma. Stanovat se dá buď na parkovišti, nebo kdekoliv kolem vodní nádrže, kde se dá najít spousta krasných a klidných místeček pro stanování. Na některých jsou připravena i ohniště.


Páteční program


Workshopy a dílny:


Hana Doležalová (infinitos.cz) - Hula hoop workshop
Patrik Štrojsa (fireshowjbc.cz) - flowerstick/devilstick workshop
Tuleň (fireshow.cz) - Základy točení s poi

Večerní fireshow:


Firejokers
Infinitos

noční párty:


JUNGLIST CALL CREW presents
T A K E - A - L I C K
ragga jungle, 140jungle & dnb party

djs:
Rich (Bassbeast)
MDFK (TH3)

Mad4bass (Junglist Call)+ Robick (Live elektrické perkuse)
Telka (Junglist Call, Radio1)
Abassta (Junglist Call, R2D2)
Dada (Junglist Call, Gardenzitty elders)

Sobotní program


Workshopy a dílny:


Cirkus TeTy - workshop závěsné akrobacie
Joleystick - hra s flowerstickem nebo devilstickem
Voleyclub - Hra s kuželkama na principu volejbalu
Gladiator - Aneb kdo zůstane poslední žonglovat s kuželkama?


Večerní Galashow:


Cirkle Cirkus
Cirkus TeTy

noční párty:


WEIRD HIGHS night
elektro-techno-acid-bassline

QBE (Metro)
AZTEK (Metro)

Weird highs crew:
Mad4ce
Deka
Tulen
Raphael kosmos


Sledujte náš web a eventy na socialních sítích. Informace budeme postupně doplňovat.

Pořádá: http://www.fireshow.cz
Kdy: 5. - 7.7.2013
V kolik: Od rána až do večera po celý víkend
Kde: Free-d-bar v mlékojedech - http://free-d-bar.cz/
Souřadnice: 50°15'52.995"N, 14°32'31.726"E
Mapa: http://www.mapy.cz/s/7zL7
Nyx event: http://www.nyx.cz/index.php?l=events;l2=2;id=21668
FB event: https://www.facebook.com/events/320726174724996/