Juggling workshop od FireshowJBC @ klub Woko 24.11.2013

Vložil Tuleň, Po, 11/04/2013 - 08:56


Nejen pražští, ale i Jablonečtí žongléři se už pomalu schovávají před zimou. FireshowJBC opět připravila workshop žonglování v klubu Woko pro všechny žongléry z blízkého okolí. Tento workshop odstartuje celou serii akcí, které se budou konat v tomto klubu.

FireshowJBC je sice vcelku mladá skupina, za to hodně progresivní a aktivní. Už minulý rok se odehrála řada workshopu v klubu Woko, mají na kontě socialní projekt Kruháč a jednu větší akci na Jablonceké přehradě – PAF.

Na workshopu se můžete těšit na celou tuhle bandu nadšených žonglérů, kteří Vás rádi zasvětí do tajů žonglování a točení. K dispozici budete mít jejich půjčovnu, takže i nevybavení žongléři, či úplní nováčci si přijdou na své. K žonglování Vám bude hrát přijemná hudba, klub Woko bude mít otevřen svůj bar, takže se budete moci občerstvit dle své chuti. Otevřeno bude od 14ti do 22ti hodin a pokud budete chtít tuto akci podpořit, tak můžete přispět dobrovolným vstupným.

Pokud by jste si chtěli udělat radost nákupem nějakého žonglérského vybavení, tak na místě bude připraven obchod Ignisshop, který Vás rád obslouží. Dokonce si na ně můžete vymýšlet i speciality, které nemají v nabídce. Rádi se totiž věnují zakázkové výrobě.

Tento workshop není ojedinělou akcí, ale už jsou naplánovány dokonce tři další pokračování a to v těchto datumech - 19.1., 9.3., 27.4.2014 . Pro více informací sledujte stránky a FB profil FireshowJBC.

Tak pokud jste z okolí Jablonce a Liberce určitě by jste tuto akci neměli minout!:]