Pravidelné úterní tréninky žonglování 2014

Vložil Tuleň, Ne, 04/13/2014 - 14:03


Pojďte si s námí zatrénovat. Lets train with us, eneglis text below.

Již několik let pro Vás pořádáme pravidelné tréninky žonglování, stejně tak i letos budeme v této aktivitě pokračovat. Scházíme se pravidelně každé úterý a to buď ve Stromovce, nebo na Parukářce. Tyto dva parky potom pravidelně střídáme jednou za 14 dní. Přesné lokace kde se v parcích scházíme najdete níže, stejně tak jako rozpis datumů roztříděných podle toho v kterém parku bude trénink.

Tyto tréninky jsou otevřené pro všechny zájemce o žonglování, točení, diabolo, hula hoop, slack line, volejclub a vůbec pro všechny zájemce o tyto volnočasové aktivity. Občas se k nám přidají i bubeníci na trénink. Přijít může opravdu kdokoliv. Ať už pouhopouhý pozorovatel, laik, začátečník, stejně tak jako všichni profící a performeři, všechny rádi přivítáme.

Většinou se scházíme po páté hodině, ale je to vždy závislé na aktuálních možnostech všech účastníků. Pokud je nějaké extra ošklivé počasí (déšť, silný vítr, kroupy atp.), tak se sraz ruší.

Pravidelně zakládáme eventy na sociálních sítích nyx a facebook. Na nyxu najdete eventy vždy v threadu Žonglování. Na facbooku je najdete na stránce fireshow.cz.

Pokud by jste měli jakékoliv dotazy ohledně těchto tréninků, tak nás neváhejte kontaktovat. Buď na telefoním čísle 774 905 077, nebo na emailu info@fireshow.cz

2014 regular juggling practice on Tuesday For the past few years already we are holding a regular juggling practice on Tuesday and this year is no exception. So if you would like to practice juggling join us! We are meeting regulary every Tuesday in the Stromovka park or in the Parukářka park. These two places alternate. Exact locations as well as dates and parks accodingly are listed further. These are open practices for anyone interested in juggling, spinning, staff, poi, diabolo, hula hoop, slack line, voleyclub or anyone who just wants to try it out. Sometimes we are joined by a pack of drummers, so you are welcome to take your djembe or other musical instrument with you. So come to join us wherther you are beginner or pro or you just want to watch things fly! Everybody is welcome.

Usually people gather after 5 p.m. but it depends on individual capacities. If it is a realy bad weather (strong wind, heavy rain, …) the parctice is canceled! You can follow Regular juggling practice on facebook page of fireshow.cz. You can reach us via e-mail info@fireshow.cz or via social sites.


Veřejný google kalendář pro úterní tréninky, který si můžete nasdílet do vlastních kalendářů a telefonů - Kalendář úterních tréninků
Public google calendar for Regular juggling practice you can sync with your calendar - Tuesday training calendar

Stručné a praktické informace o úterních trénincích:


Info Summary

Datumy jednotlivých srazů rozdělených dle místa:


Dates listed by park:
Stromovka: 15.4./ 29.4./ 13.5./ 27.5./ 10.6./ 24.6./ 8.7./ 22.7./ 5.8./ 19.8./ 2.9./ 16.9./ 30.9./
Parukářka: 22.4./ 6.5./ 20.5./ 3.6./ 17.6./ 1.7./ 15.7./ 29.7./ 12.8./ 26.8./ 9.9./ 23.9/

Mapy míst, kde se v parcích scházíme:


Maps od places where we regulary met
Stromovka - http://www.mapy.cz/s/3MYt
nebo odkaz do sociální síte Foursquare – Juggling meeting point – Stromovka - http://4sq.com/KlJhmE

Parukářka - http://www.mapy.cz/s/3LY0
nebo odkaz do sociální síte Foursquare – Juggling meeting point – Parukářka - http://4sq.com/1e83BpW
Pořádá:

http://www.fireshow.cz
http://zongleri.cz/
http://tribofuego.org/