Report, fotky a videa z Juggling heroes

Vložil Tuleň, Čt, 07/18/2013 - 11:55


Letošní léto nezačalo úplně nejlepším způsobem. Skoro to vypadalo že žádné nebude. Naštěstí se počasí umoudřilo a víkend 5. - 7.7. se udělalo krásné počasí.

Pátek začal v pohodovém tempu workshopy, kde jste se mohli naučit s hula hoopem, poikama, nebo flowerstickem. Do toho se trénovalo na volleyclubový turnaj, který se hrál druhý den. Po celou dobu bylo na co koukat a celý Free-d-bar ožil žonglérskou zábavou.

Večer proběhla dvě vystoupení pražských ohňových skupin. První vystoupili Firejokers. Poprvé jste měli možnost vidět kostým Jokera na živo. Druhé vystoupení bylo od skupiny Infintitos, která se nechala inspirovat v názvu akce Juggling heroes a připravila si specielní vystoupení pro tuto akci, kde všichni performeři byli nalíčení jako super hrdinové. Záznam z těchto vystoupeních najdete pod tímto odstavcem. Po vystoupeních se rozjela párty a velká fireshow, kde měl každý možnost se vyřádit s ohněma.

Sobota bohužel nezačala tak pozitivně jako pátek. Zhruba od dvanácti hodin se na nás vrhnul šedivý mrak a cca dvě hodiny v kuse pršelo. Naštěstí žongléři nejsou z cukru a tak se žonglovalo déšť nedéšť. Ve dvě hodiny opět vysvitlo sluníčko a rozjel se naplánovaný program. Cirkus TeTy postavil konstrukci na závěsnou akrobacii a začal workshop. Jelikož nás trošku tlačil čas tak simultáně s workshopem se rozjeli i turnaje v Jolleysticku a Volleyclubu. Výsledky turnajů najdete pod tímto odstavcem. Díky ne úplně příznivým povětrnostním podmínkám a méně času jsme vypustili workshop netradičního žonglování s kruhy.

Jolleystick turnaj

1.místo – Adam Jarchovský
2.místo – Patrik „Cedric“ Štrojsa
3.- 4 místo – Jarda Kotil a Filip Zahradnický

Volleyclub turnaj

1. místo - Adam Jarchovský a Václav Jelínek
2. místo – Aleš Hrdlička a Filip Zahradnický
3. - 4. místo – Jarda kotil a Rendolf, Petr Novotný a Tomáš HálaS blížícím se večerem jsme začali připravovat Gala show, která začala skoro na chlup přesně podle původního plánu. Jako první se představil se svým novým vystoupením kontaktního žonglování Rendolf. Pokračovalo se vystoupením Cirkle cirkus a po nich se zavěsili Cirkus TeTy a předvedli svou šou Tety v zápletu. Jako nečekaný bonus na konec vystoupili Bratří v triku, kteří nás přijeli navštívit a užit si akci s námi a nechali se ukacat aby i vystoupili.

Rendolf

Circle cirkus

Cirkus TeTy

Bratři v tricku


Tímto děkujeme všem návštevníkům, workshoperům, performerům a všem kteří nám pomáhali s pořádáním této akce. Dole pod odkazy na fotogalerie najdete odkazy na všechny workshopery a perfmormery.

Galerie fotek
Výběr toho nejlepšího
galerie od Schonmann foto
galerie od Cray foto
galerie od Milan Hašek

Odkazy na workshopery a performery:
www.firejokers.cz/
www.infinitos.cz
www.fireshowjbc.cz/
www.cirkustety.cz/
www.circle-cirkus.cz/
www.bratrivtricku.cz/
www.zongleri.cz/
www.fireshow.cz