Rodinné plechování v Plechárně na Černém mostě 6.11.2013

Vložil Tuleň, Pá, 11/01/2013 - 07:59


Plechárna je nově vzniklé volnočasové centrum na Černém mostě v Bryksově ulici. Na akci Rodinné plechování si budete moci zdarma vyzkoušet všechny již probíhající i plánované aktivity. Věkový rozsah aktivit je opravdu široký a přijdou si zde na své jak ti úplně nejmenší, tak i jejich rodičové.

Fireshow.cz povede po šesté hodině volnou hodinu žonglování. K vyzkoušení budou všechny žonglérské hračky a rádi Vám ukážeme jak se žonglováním, točením či manipulací začít, tak aby Vás to bavilo a neodradilo hned na začátku. Tato volná hodina je zároveň i úvodem do již naplánované školy žonglování, která bude v Plechárně probíhat. Více informací o této škole očekávejte již brzy na stránkách fireshow.cz a na webu Plechárny.

Program Rodinného plechování je samozřejmě daleko kompletnější, než jenom žonglování. Od tří hodin začne prezentace nově otevřených zón, od čtyřech hodin je připravena pohádka, dále se bude pokračovat otevřenou hodinou skatebordové školy, naším workshopem žonglování a vše se završí exbibicí parkouru v sedm hodin. Podrobnosti o programu Rodinného plechování najdete jak na webu Plechárny, tak na její FB stránce. Těšíme se na Vás!