Wonderland 16. - 18.8.2013 @ Brniště

Vložil Tuleň, Út, 07/30/2013 - 14:38


Zveme vás na divotvorný srpnový víkend s názvem Wonderland, který proběhne 16.-18.8. v Brništi u České Lípy. Tato akce navazuje na stejnojmennou audiovizuální scénu festivalu Freeze fest a loňský povedený ročník. I tentokrát bude jeho hlavním mottem pestrost všeho dění. Připravovaný program nabídne mnoho zajímavostí a tato akce bude přístupná opravdu všem díky dobrovolnému vstupnému.

Fireshow.cz přijede na tento divotvorný festival se svým stánkem, půjčovnou žonglovacích hraček a žonglérským program. Tento program začne hnedka v pátek po setmění a to Fireshow meetingem. Budeme mít připraveno dostatek paliva pro všechny, kteří si s námi rádi zatočí. Pro ty kteří se nechtějí ušpinit od ohnivého vybavení budeme mít připraveno pár svítících hraček. Ohňovat, točit a žonglovat budeme dokavaď budou síly.

V sobotu po dvanácté hodině postavíme stánek, vytáhneme naší půjčovnu a rozjede workshopy. Rádi přivítáme jak zájemce o žonglování, kterým rádi ukážeme jak na to, tak i zkušené žongléry s kterými si rádi pokecáme a vyměníme zkušenosti. Těšit se můžete na níže uvedené workshopy, ale vůbec se nemusíte bát nás oslovit s jinýma témata. Co umíme, Vám rádi ukážeme.

- workshop žonglování se třemi míčky
- workshop točení s poi
- workshop diabola
- workshop kontaktního žonglování

Pro pokročilejší zájemce

- workshop žonglování se čtyřmi míčky
- workshop žonglování s kuželkami
- pokročilejší techniky s poi (kontakt poi, flowers, antispin, hyperloop atp)
- passování s míčky nebo kužely

Kromě těchto workshopu se Vám samozřejmě budeme rádi věnovat individuálně.

Celé sobotní žonglování ukončíme večerní fireshow. Točit budeme než nám dojde palivo nebo síly a pak se přesuneme ke stagím si poslechnout hudbu. Přesný hudební program, všechny kapely djs a také veškerý doprovodný program najdete na stránkách festivalu a v eventech. Pokud bude po sobotním řádění energie a čas, tak opět vytáhneme stánek s půjčovnou pro případné přeživší zájemce.

Kdy: 16.-18.8.2013
Kde: Brniště, okres Česká lípa
Mapa: http://w-land.cz/page.php?id=13&pg=7
GPS souřadnice:50°43'14.100"N, 14°42'4.694"E
Weboá stránka festivalu: http://w-land.cz/
Nyx event: http://www.nyx.cz/index.php?l=events;l2=2;id=21495;dw=1
FB event: https://www.facebook.com/events/246132378863057/
Galerie z loňského ročníku: http://w-land.cz/plug.php?e=gallery&f=288