Juggling Heroes 4.-6.7 2014 @ Beach park Mlékojedy

Vložil Tuleň, Po, 06/09/2014 - 10:26


Druhé pokračování celovíkendové akce Juggling heroes 2014 proběhne v nově zrekonstruovaném areálu Mlékojedy beach park. Celá akce se ponese ve stejném duchu a atmosféře jako její první konání.

Odstartujeme v pátek kdy se postupně všichni sejdeme. Připravena bude půjčovna žonglérského vybavení, hřiště na voleyclub, nebo jolleystick. Až se na míste pěkne sejdeme, potrénujeme tak odstartujeme večerní FIRE NIGHT. Jako první na ní vystoupí FireshowJBC se svým fire/light vystoupením. Pokud vše dopadne jak má tak další po nich vystoupí pražští Infinitos. Jejich „hrdinské“ vystouepní jste měli možnost vidět loni na Juggling Heroes. Po konci vystoupení dáme prostor všem žonglérů, kteří si chtějí pohrát s ohněm. Připraveno máme 40litrů paliva, abychom to mohli pěkně roztočit. Točit budeme dokavaď nám nedojde palivo nebo síla:]

Po večerní fireshow se rozjede párty v rytmu junglu – Junglist call night. Hudba bude hrát až do ranních hodin pro vytrvalé žongléry a tanečníky.

V sobotu až se probereme (cca v poledne:) budeme pokračovat c žonglérském programu. Otevřeme opět stánek s půjčovnou a royjednou se žonglérské hry a workshopy.

Workshopy:

13:00 SimpleAcro - Workshop párové a pozemní akrobacie.
14:00 Cirkus TeTy - Možnost vyzkoušení závěsné akrobacie.
15:00 Martin Fábera - POIvision, workshop s poi.
16:00 Inspinia - workshop partner poi

Žonglérské hry:

cca 13:00 Jolleystick - Hra s devilstickem přes síť
cca 15:00 Volleyclub - Volejbal s kuželkama

Po celém dnu žonglování, hraní a workshopování se na chvilku zastavíme a koukneme se na připravená vystoupení. První část sobotních vystoupení začne v osum hodin. Těšit se můžete na skvělé umělce. Prvním z nich Cirkus TeTy, kteří Vám předvedou vystoupení závěsné akrobacie. Dále se můžete těšit na mmistra světa ve footbegu Honzu Webera, své umění pozemní akrobacie Vám předvedou SimplyAcro. Dalším vystupujícím je Juraj, který na Juggling heroes přijede z Berlína, kde se momentálně žonglováním živí.

V druhé části vystoupení, po setmění, vystoupí naši slovenští spolubratři a kamarádi Inspinia. Pokud vše dobře dopadne , tak proběhne ještě jedno vystoupení a to od pražských Firelovers.

Po vystoupeních dáme opět prostor všem nadšencům, kteří si rádi zatočí. Snad nám zbude palivo z pátka:]

Po vystoupeních proběhne další párty tentokráte v rytmech elektra, techna a housu - Weird highs night.

POZOR v pátek i sobotu se uzavírá areál mlékojed v osum hodin večer. Vybírat se bude vstupné 50kč. Pro žongléry, kteří přijeli na celovíkendový program máme připraveno 50 volných vstupů!V neděli bude program spíše individuální.

Jak se dostat na Juggling Heroes 2014 do Mlékojed u Neratovic.

Pokud jedete z Prahy, tak nejjednodušeji asi vlakem nebo autobusem do Neratovic, nebo Tišic. V níže uvedených odkazech najdete mapu s vyznačenou cestou jak z Neratovic, tak z Tišic.

Mapa místa kde se konají Juggling Heroes - http://mapy.cz/s/aF1T

Vyznačená trasa Neratovice - Mlékojedy - http://mapy.cz/s/aq1m
Vyznačená trasa Tišice - Mlékojedy - http://mapy.cz/s/aq1D
Orientční cesta Praha - Mlékojedy - http://mapy.cz/s/aq2h

Kdy: 4.-6.7.2014
Kde: Beach park Mlékojedy, bývalý Free-d-bar
Mapa: http://www.mapy.cz/s/a5uv
GPS:50°15'52.492"N, 14°32'31.552"E
FB event: https://www.facebook.com/events/745596715462643/
NYX event: https://www.nyx.cz/index.php?l=events;l2=2;id=25090;dw=1
Pořádá: http://fireshow.cz