Pravidelné úterní tréninky žonglování 2015

Vložil Tuleň, Ne, 04/12/2015 - 14:35


Přijďte si s námi zatrénovat!
Tato tréninková setkání pořádají žongléři (nejen) pro žongléry.
Byly, jsou a vždy budou zdarma.

Již řadu let se pražská (nejen) žonglérská komunita pravidelně schází právě v rámci těchto tréninků. Jsou otevřené všemu a všem. Znalost žonglování ani vlastní žonglérské hračky nejsou podmínkou pro účast. Navíc, pod pojmem žonglování se v dnešní době nerozumí jen tradiční házení míčků, kruhů či kuželek do vzduchu. Pod tímto pojmem se dnes skrývají takové volnočasové disciplíny jako například točení s poi, diabolem, hula hopem, flowerstickem, tyčí, jojem, či například kontaktní či manipulační žonglování a mnoho dalšího. Také všichni provazochodci a provazochodkyně, slacklinisté, chůdaři, majitelé jednokolek, žiraf, švihadel a čehokoli jiného jsou vřele vítáni!

Tréninky jsou pravidelně každé úterní odpoledne. Střídají se pouze místa jejich konání, tedy Parukářka a Stromovka. Mapa s přesnými místy setkání je v odkaze pod článkem.

Začátek i doba konání je pravidelně nepravidelná, tedy spontánní. Hodně závisí na aktuálních možnostech jednotlivých účastníků, povětrnostních podmínkách, náladě. Ovšem, okolo páté hodiny je již skoro jisté, že se na daném místě už poctivě žongluje. A trénuje se do doby, co síly, nebo světlo dovolí.

Po setmění se se pak přesouváme do svých domovů či nedalekých putyk, každý dle jeho chuti.

V případě nepříznivého počasí (silný vítr, déšť, kroupy, holomrazy, zemět5esení, tsunami, výbuch sopky) se trénink nekoná, nebo se přesouvá do blízkých občerstvovacích provozoven.

Pravidelně zakládáme eventy na sociálních sítích nyx a facebook. Na nyxu najdete eventy vždy v threadu Žonglování. Na facebooku je najdete na stránce fireshow.cz.

Pokud by jste měli jakékoliv dotazy ohledně těchto tréninků, tak nás neváhejte kontaktovat. Buď na telefoním čísle 774 905 077, nebo na emailu [email protected]

2015 regular juggling practice on Tuesday For the past few years already we are holding a regular juggling practice on Tuesday and this year is no exception. So if you would like to practice juggling join us! We are meeting regulary every Tuesday in the Stromovka park or in the Parukářka park. These two places alternate. Exact locations as well as dates and parks accodingly are listed further. These are open practices for anyone interested in juggling, spinning, staff, poi, diabolo, hula hoop, slack line, voleyclub or anyone who just wants to try it out. Sometimes we are joined by a pack of drummers, so you are welcome to take your djembe or other musical instrument with you. So come to join us wherther you are beginner or pro or you just want to watch things fly! Everybody is welcome.

Usually people gather after 5 p.m. but it depends on individual capacities. If it is a realy bad weather (strong wind, heavy rain, …) the parctice is canceled! You can follow Regular juggling practice on facebook page of fireshow.cz. You can reach us via e-mail [email protected] or via social sites.


Stručné a praktické informace o úterních trénincích:


Info Summary

Datumy jednotlivých srazů rozdělených dle místa:


Dates listed by park:
Stromovka: 14.4. / 28.4. / 12.5. / 26.5. / 9.6. / 23.6. / 7.7. / 21.7. / 4.8. / 18.8. / 1.9. / 15.9 / 29.9.
Parukářka: 21.4. / 5.5. / 19.5. / 2.6. / 16.6. / 30.6. / 14.7. / 28.7. / 11.8. / 25.8. / 8.9. / 22.9.

Mapy míst, kde se v parcích scházíme:


Maps od places where we regulary met
Stromovka - http://www.mapy.cz/s/3MYt

Parukářka - http://www.mapy.cz/s/3LY0
Pořádá:

http://www.fireshow.cz
http://zongleri.cz/
http://tribofuego.org/