POI: Vlna, osmička o 360° (360° weave, 3beat)

Pokud zvládnete 3beat pozpátku, jde celkem plynule spojit v 3beat o 360 stupňů…

POI: Vlna, osmička (Weave/3beat)

Tento trik těžko popisovat, princip je roztočit řetězy dopředu a potom periodicky střídat řetězy po obou stranách. 1 beat = máchnutí míčkem kolem jedné nohy – od toho se odvozuje 2beat, 3beat (na videu – nejpoužívanější) a 4beat (větší maséři zvládají i větší počet:). Jak s rukama nejlépe asi okoukat z videa.

POI: Kombo motýlek (Butterfly combo)

Jde vlasntě o všechny variace motýlka (tj. motýlek, motýlek za hlavou a vývrtka) spojené dohromady.

POI: Motýlek za hlavou (Overhead butterfly)

Pokud zvládnete motýlka a vývrtku, motýlek za hlavou pro vás nebude problém :) Pokud zvládnete všechny variace triků na motýlka, zkuste motýlka pozpátku – tj. místo dopředu (k sobě) se točí pozpátku (od sebe). Tato pozice je výborná pro zvládnutí motýlka za zády a komba (viz níže)…

POI: Mexická vlna, vysoká vlna (Mexican wave, high wave)

Je vlastně pouze variace motýlka – když točíte motýlka a míčky zrovna letí nahoru, necháte jednu ruku před sebou a druhou dáte za hlavu – pouze na jedno promáchnutí – takto ruce střídáte.

POI: Motýlek (Butterfly)

Jde vlastně pouze o to, roztočit řetězy před sebou v protisměru:)) Roztočte řetězy dopředu, dejte ruce od sebe a pak je přibližujte k sobě.

POI: Spodní a horní otočka (Low + High Turn)

Zkoušejte rozfázovaně, tj. nejdřív spodní otočku, po jejím zvládnutí horní otočku. Spodní otočka jde pouze když točíte s řetězy dopředu, naopak horní pouze pokud točíte pozadu. Až po jejich zvládnutí je zkoušejte najednou.