Workshop točení s poi a workshop kontaktního žonglování (24.11 a 2.12. 2012)

Vložil Tuleň, Čt, 11/08/2012 - 14:25


Fireshow.cz pro Vás připravila dva workshopy. Oba dva budou probíhat v TJ Slavoj Holešovice, kterou najdete na adrese U průhonu 52, Praha 7. Kousek od zastávky Maniny.

Workshop točení s poi

Tento workshop volně navazuje na workshopy Základy poi, který jsme pro Vás pořádali koncem léta ve Stromovce. Jeho obsahem bude rozvíjení základních technik točení, přechodové triky, vysvětlovat budeme práci s tělem a jeho postavení při točení a v neposlední řadě Vás budeme učit pokročilejší triky. Starat se o Vás budou dva lektoři Tuleň a Tomáš. Více o nich se dozvíte na konci tohoto článku. Díky dvěma lektorům se můžeme v klidu věnovat náplni našeho workshopu a zároveň se postarat o nováčky, kteří mají zájem se naučit točit s poikama.

Kdy: 24.11.2012
Od kolika: od 16:00 do 20:00
Cena: 200 při platbě předem 250 na místě
Kde: TJ Salvoj Holešovice
FB event: http://www.facebook.com/events/521095694570146/
Nyx event: http://www.nyx.cz/index.php?l=events;l2=2;id=19584

Workshop kontaktního žonglování a manipulace s předměty

Obsahem tohoto workshopu bude zvládnutí základních technik kontaktního žonglování, manipulace s kuželkou a úvod do technik contact-poi. Celý workshop povede Rendolf. Jeho workshopy jsou plné zábavných cvičení, do kterých zapojuje celé své publiku. Díky tomu se člověk učí nenápadně základní techniky pomocí hry. Kromě toho zvládá bravurně náročné triky jako balanc na hlavě nebo multiball. K ruce mu bude Tuleň, který má s kontaktním žonglováním také bohaté zkušenosti. Takže na workshopu se zvládneme současně věnovat úplným začátečníkům i pokročilým žonglérům.

Kdy: 2.12.2012
Od kolika: od 14:00 do 18:00
Cena: 200 při platbě předem 250 na místě
Kde: TJ Salvoj Holešovice
FB event: http://www.facebook.com/events/332788103486072/
Nyx event: http://www.nyx.cz/index.php?l=events;l2=2;id=19585

Pokud bude o workshopy zájem, tak pro Vás rádi otevřeme pravidelné kurzy, které by se opakovaly jednou za 14 dní.

Na oba workshopy můžou přijít jak začátečníci, tak pokročilí. Díky dvěma lektorům se zvládáme plně věnovat dvěma skupinám.

Na všechny workshopy budeme nosit půjčovnu žonglérského vybavení. Takže můžou přijít úplní začátečníci, kteří nemají své vybavení. Na místě jim ho půjčíme a rádi poradíme, jaké vybavení si do začátku pořídit.

Pokud si chcete workshop zaplatit dopředu, tak můžete poslat peníze na účet 670100-2201698141/6210 Do zprávy pro příjemce napište , podle toho jaký workshop vybere, toto: POI – Vaše jméno
KONTAKT – Vaše jméno


Za jméno připište Váš email nebo telefon. Jakmile platba přijde na účet, budeme Vás kontaktovat na mail nebo telefon.

Lektoři

Rendolf

Dlouholetý žonglér zaměřující se na kontaktní žonglování, maniplaci s kuželkami a v poslední době se hodně věnuje contatct-poi. Klasické žonglérské techniky jsou u něj samozřejmostí. Jeho workshopy jste měli možnost vidět na akcích fireshow.cz nebo ne na Pražském žonglérském marathonu.

Tomáš

Tomáš není klasický žonglér, ale specializuje se výhradně na techniky poi. V točení s poi se věnuje hlavně tech spinningu, 3D točení a kontakt poi. Jako lektor i poikař dbá na čisté a precizní provádění technik. Jeho workshop na flowers a antispiny jste měli možnost vidět na akci Weird highs juggling edition v Klubovně.

Tuleň

Žonglováním obecně se zabývá deset let. Rukama mu prošly v podstatě veškeré žonglérské hračky, ale nejvíce si oblíbil točení s poi, kontaktní žonglování a klasické žonglérské techniky s míčky , kuželkami a passing. Jeho aktivitu, workshopy a akce, které pořádá můžete sledovat na webu fireshow.cz, o který se stará.